Autor

irmi

20-04-2008 22:50

Tytuł:

no to jeszcze jedno "niedzielne" ;-))

Komentarze

Tata

Tata

Sory, że tak z innej beczki, ale zaczynam się zastanawiać, gdzie są Panowie R(a)bit9n i Jot Anus? Od dwóch dni jakiś marazm w komentarzach! Jakbym chciał poczytać o kompozycji i kolorach, to bym wziął podręcznik do plastyki z ósmej klasy SP!

Panowie... weekend się skończył! Do roboty!

PS. Niech tylko mgła opadnie to pójdę potestować Zenita, którego wczoraj rozbebeszyłem i złożyłem zuruck do jednego kawałka.

17 lat temu
irmi

irmi

17 lat temu
kborowski

kborowski

W pelni zabudoway kadr, z klasycznym odniesieniem do mocnych punktow kadru. Obraz moze okazac sie za ciezkiw odbiorze dla szerokiej publicznosci poprzez swoje odniesienia chrystologiczno-mesjanistyczne. Autorka nie narzuca odbiorcy jednej wersji przedstawionego zdarzenia, pozostawiając szerokie pole do interpretacji. Gęstwa krzyzy wotywnych, ich przemijanie, a jednoczesnie brak jest odniesienia do wiernych, co stanowi dziwny dysonans - moze wlasnie w ten sposob Autorka chciala pokazac wyobcowanie mistycyzmu, a jednoczesnie fascynację sacrum?
Nic juz wiecej nie piję, dobranoc.

17 lat temu